גלריית עין הוד מארחת תערוכה חדשה ביום שאחרי השריפה

 

>> חזרה <<

 

סלב'ס CELEBS תערוכה קבוצתית

פתיחה חגיגית, שבת, 11 בדצמבר 2010 בשעה 12:00

מנחה: מני פאר

דפנה נוף מעמותת תיירות כרמלים אומרת, כי התערוכה הייתה אמורה להיפתח לפני שבוע, אך עקב השריפה הקשה בכרמל ובעין הוד, נדחו התכניות, כאשר כולם התפנו לעסוק בטיפול במצב החירום, נזקי השריפה והרכוש.

"דווקא עתה, ביום שאחרי, יש לחזור לטפל בנפש וברוח וחזרה לחיים, והוחלט לפתוח את התערוכה, למרות שהמצב בעין הוד עדיין קשה" אומרת נוף.

גיבוש הרעיון לתערוכה של סלבס העוסקים בחיי היום יום בתחומים אחרים: מוסיקה, משחק, עסקים ועוד, שגם עוסקים בציור, תחריט ופיסול בזמנם החופשי, אך אינם נחשבים "אמנים", מציגה את הפן האחר שלהם החל לפני מספר חודשים. מני פאר, מנחה התערוכה אומר, כי רבים הפוליטיקאים ואנשי העסקים לאורך ההיסטוריה (כמו וינסטון צ'רצ'יל) שציירו "למגירה" והצניעו את העובדה כי הם עוסקים באמנות בזמנם החופשי. פאר אומר, כי ישנם גם כאלו כדוגמת יורם קניוק שלמד אמנות בניו יורק בצעירותו והמשיך תמיד לכתוב אך גם לצייר, אך אנשים אינם יודעים זאת, תערוכה זו מאפשרת הצגת אמנותם לקהל הרחב.

סלב'ס CELEBS – תערוכה קבוצתית בהשתתפותם של יותר מ- 50 מציגים ביניהם: סשה סרבר, חיים טופול, ריקי גל, צופית גרנט, גיל שוחט, רפי קרסו, עמוס קינן, יורם קניוק, דן חמיצר, רפי אגיב, סנדי בר, שרי רז, דנה דבורין, רני רהב, צופית גרנט ועוד.

את הפתיחה ינחה מני פאר, שגם משתתף בתערוכה.

גלריית אמני עין הוד ממוקמת בכיכר המרכזית של הכפר. נוסדה בשנת 1953 בד בבד עם הקמת כפר האמנים והינה חלק בלתי נפרד מהחיים ומהוויית הכפר עין הוד.

בנוסף לעשרות האמנים החיים ויוצרים בעין הוד, המציגים בגלריה בתערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות, מארחת הגלריה גם אמנים ממקומות שונים בארץ ומעבר לים וכן תערוכות שנאצרות על ידי אוצרים אורחים.

מאחר ובשלב זה מערכת הטלפונים והאינטרנט עדיין לא פעילה, ניתן לקבל פרטים –

מנעמי הוס – מנהלת גלריה עין הוד – 054-7595915, עמותת תיירות כרמלים- 04-8136239

(http://ein-hod.us/profiles/blogs/glryyt-mnym-yn-hod-byom-shry)

לאתר הלא רשמי של כפר האמנים עין הוד

>> חזרה <<